Szkoła Podstawowa w Radziszewie
im. Małych Zesłańców Sybiru
www.bip.gov.pl
 
Jesteś w: O Serwisie » Najczęściej odwiedzane strony
MENU
Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Przetargi17750328
2Strona Główna12569727
3Nabór na stanowiska2798308
4Kadra pedagogiczna2507304
5Regulamin szkoły2182380
6Dane teleadresowe2074273
7Komunikaty2071277
8Organy Szkoły1730272
9Zarządzenia Dyrektora Szkoły1703345
10Programy i plany pracy1611331
11Finanse i majątek szkoły1534320
12Statut szkoły1497290
13Załatwianie spraw, skargi, wnioski1483303
14Obwód szkoły1471301
15Rejestry, ewidencje i archiwa1403277
16Status prawny1397300
17Numery kont bankowych1333284
18Regulaminy1331288
19O Serwisie1313314
20Dyrektor szkoły1293207
21Mapa serwisu1282267
22Redakcja1277319
23Aktualności1190300
24Najczęściej odwiedzane strony793210
25Rada Rodziców771180
26Rada pedagogiczna764185
27Obsługa techniczna760226
28Samorząd Uczniowski741189
29Regulamin Rady Rodziców647159
30Regulamin Rady Pedagogicznej617178
31Regulamin Samorządu Uczniowskiego603169
32Wicedyrektor szkoły12917
©2009 Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie